Profilem działalności firmy PK-MOT jest produkcja apteczek pierwszej pomocy . Nasz asortyment stanowią głównie apteczki samochodowe , autobusowe, przemysłowe , pierwszej pomocy przedmedycznej oraz zestawy COMBI. Prowadzimy również sprzedaż akcesoriów samochodowych . Na rynku polskim jak i zagranicznych istniejemy od wielu lat. Początek naszej działalności datuje się na styczeń 1991 roku. Tak więc jesteśmy z Państwem od przeszło 25 lat, a jako pełnoletni możemy zaoferować znacznie więcej niż ci, którym do pełnoletniości daleko.

To, czym chcemy się z Państwem dzielić to: szeroki wachlarz wysokiej jakości produktów, doświadczenie oraz elastyczność w dążeniu do sprostania Państwa wymaganiom. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie wykonać specjalne nadruki na opakowaniach apteczek (np. z logo firmy) oraz wyposażyć je zgodnie z Państwa potrzebami, oczywiście, działając zgodnie z literą prawa. Dotychczas naszym największym wynikiem ilościowym była produkcja nawet 10 000 apteczek na dobę!

Nasza firma stała się wiodącą w tej branży w Polsce. Zakład mieści się w Węgrowie – 80 kilometrów od Warszawy. Łatwy dojazd, wysoka jakość oferowanych usług, oraz duże możliwości produkcyjne uczyniły z nas stabilne i prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Mamy nadzieję, że będzie ona początkiem owocnej współpracy!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy z naszą firmą.

Search this website